top of page

איך אפשר לעזור לך?

פגישת היכרות ובנית תכנית תזונתית אישית

 

כמה היית רוצה דיאטת קסם?

כזאת, שאחת ולתמיד תסיר עודפים ותפתור את כל בעיותיך?

ואם אין כזאת, האם יש בכלל משהו שיכול לעזור לנו מצד אחד באמת ליהנות מהאוכל, לאכול בלי ייסורי מצפון, וגם להישאר חטובים בריאים ויפים?

לצערי, אין דיאטת קסם.

יחד עם זאת, ליהנות מהאוכל, לאכול בריא ולהישאר רזה זה לא בשמיים.

זה אפשרי בהחלט ואפילו מומלץ.

אני מזמינה אותך לפגישת היכרות, שבה נכיר זו או זו, נערוך מדידות מקצועיות (משקל, אחוזי שומן היקפים ו - BMI), נציב יעד הגיוני וישים, ונבנה לך תכנית תזונתית בתפירה אישית לפי הצרכים המיוחדים שלך, כולל: בדיקות דם, העדפות התזונתיות שלך וסדר היום האישי שלך. 

פגישת מעקב אישית - להגעה ליעד ושמירה עליו

 

דיאטה טובה היא לא דיאטה שמרזים בה, אלא דיאטה שמרזים ושומרים על התוצאות לאורך זמן.

לאחר שבנינו את התכנית הראשונית ויצאנו לדרך, אני מזמינה אותך לפגישות המעקב, על מנת שנוודא שהתכנית שבנינו מתאימה לך ומיושמת, נעקוב אחר ההתקדמות במדדים (משקל, אחוזי שומן, היקפים ו - BMI), ולאחר השגת התוצאות המושלמות, נעבור לשימור שלהן לאורך זמן.  לרוב זה השלב היותר קשה ומאתגר.

בנוסף, תקבלי העשרה של תכנים מקצועיים, תלמדי כיצד לעשות את הבחירות הנכונות, להתמודד עם קשיים, ולגוון ולהפיק את מירב ההנאה מאכילה נכונה ובריאה, תוך שינוי  הרגלי אכילה.

טיפול תזונתי לסובלים ממעי רגיש (רגיז)

 

הכרתי מטופלים, שהבטן משנה להם את התכניות, והם נמנעים מיציאה מהבית בשל חשש שיצטרכו להתפנות ולא יוכלו להתאפק או מחשש שיקלקלו לחבריהם את הבילוי המשותף, מוצאים את עצמם חסרי חשק להתלבש בבגדים שהם אוהבים בגלל בטן נפוחה, ופשוט לומדים לחיות עם זה.  הרבה פעמים אנשים אלו שומעים מהרופאים ש"אין להם  כלום" או שזה הכול "בראש שלהם" משום שכל הבדיקות יוצאות תקינות ואז החולה עלול להיתפס כסובל מבעיה פסיכולוגית.  קשה לתאר עד כמה אנשים ש"אין להם כלום" סובלים ועד כמה איכות חייהם נפגעת מהסבל הזה.  כמה שזה מתסכל ומייאש? 

כדיאטנית קלינית, שעוסקת מזה 11 שנים במחקר בתחום תסמונת המעי הרגיש (רגיז), במסגרת לימודי התואר השני והשלישי בפקולטה לרפואה של אוניברסיטת תל אביב, אני מכירה מטופלים רבים שמרגישים הרבה יותר טוב  אחרי טיפול, ומזמינה אותך להצטרף לכל אותם מטופלים שהרוויחו את איכות חייהם בחזרה.

ליווי נשים אישי בכל שלבי ההיריון, מהתכנון ועד לאחר הלידה

 

מגיע לך מזל טוב ענקי! את עכשיו אימא, או שאת בדרך להיות אימא. זו אחת התקופות השמחות והמרגשות בחייך, שבטח מהולה בלא מעט בלבול וחששות. כמה צריך לעלות במשקל? מאילו מאכלים להימנע? מה לאכול כשיש בחילות, חשקים, אנמיה, צרבת, שלשול או עצירות? אני כאן, בשביל לעזור לך לעשות סדר בבלגן.

אני מזמינה אותך לצעוד איתי יד ביד במסע המרגש שאת עומדת לעבור, ללמד אותך כיצד להכין את הגוף להיריון, כיצד להעניק לתינוקך, שתלוי בך לחלוטין, את המתנה הגדולה ביותר עוד לפני שנולד בזמן ההיריון וגם אחריו. נקבע ביחד יעדים ישימים לעליה במשקל בהיריון, ולירידה במשקל אחרי הלידה ובהנקה, ונבנה לך תכנית תזונתית המותאמת אלייך כמו כפפה ליד בהתאם לשלב בו את נמצאת, תוך כדי מעקב, התאמות ושיפורים לפי הצורך.

bottom of page